کتاب الکترونیکی رایگان غولی به اسم برنامه نویسی

غولی به اسم برنامه نویسی

غولی به اسم برنامه نویسی کتابی است برای افرادی که می خواهند به درک کاملی از دنیای برنامه نویسی برسند. برای افرادی که می خواهند شروع کنند ولی نمی دانند از کجا. برای علاقه مندان به دنیای وسیع برنامه نویسی و طراحی وب.
در این کتاب به مهم ترین شاخه های برنامه نویسی و بهترین زبان ها پرداخته می شود. همچنین به مسائلی مانند باید و نباید ها در برنامه نویسی می پردازیم. این کتاب در ۱۲ صفحه تهیه و تدوین شده است و خواندنش زمان بسیاری ازشما نمی گیرد. پس پیشنهاد می کنیم حتما نگاهی روی آن بندازید.

تعداد صفحات: ۱۲ صفحه

نویسنده: نیما قاسمی

زبان: فارسی کاملا خودمونی

لوگو نیما قاسمی | سفید

درباره نویسنده کتاب

بنده نیما قاسمی هستم مدرس بین المللی کامپیوتر و برنامه نویسی و مدیر آکادمی نارنج و همچنین جزو تیم اساتید مجموعه آموزشی تاپ لرن. در این کتاب، تمامی تجربیات خودم در این چندسال رو در اختیارتون قرار دادم. امیدوارم مورد استفاده تون قرار بگیره و بدردتون بخوره 🙂

نیما قاسمی | نویسنده کتاب غولی به اسم برنامه نویسی

سرفصل های کتاب غولی به اسم برنامه نویسی

۱- مقدمه
۲- درباره من و شما
۳- آینده در دست برنامه نویسان
۴- شنبه هیچ وقت نمیاد!
۵- بزن بریم
۶- بهترین زبان برنامه نویسی
۷- کدام حوزه؟
۸- حالا کدام زبان؟
۹- منابع رایگان یادگیری
۱۰- چندتا نکته رو یادت نره!
۱۱- تموم شد رفت!!!

برنامه نویسی | غولی به اسم برنامه نویسی

بنر آکادمی نارنج

ورود به دنیای برنامه نویسی | مبانی برنامه نویسی | کتاب رایگان غولی به اسم برنامه نویسی

قسمت هایی از کتاب

خب. بریم که شروع کنیم و برنامه نویس بشیم! فقط قبلش میخواستم یه جمله طلایی از خودم براتون بگم و اونم اینه که ” نمی دانم، عیب نیست… نمی توانم عیب است! “. یعنی چی؟ یعنی اینکه اگر شما دائما به دنبال یادگیری و بروزرسانی باشید و دائما بپرسید نه تنها مشکلی ندارد بلکه باعث پیشرفت شما دوستان گلم می شود. اما… امان از نمی توانم گفتن ها!! خداوند پتانسیلی به انسان داده است که انسان به درجه ای از هوش و ذکاوت رسیده است که درحال حاضر ابر کامپیوتر هایی به این قدرت را خلق کرده است. یه سوال ازتون بپرسم؟ چه کسی روبات هایی با این قدرت را ساخته است؟ چه کسی به ماه و مریخ پا گذاشته است و فناوری این کار را فراهم کرده است؟ چه کسی گوشی های موبایل، اتوموبیل ها، ماشین های لباسشویی و … را ساخته است؟ بله، شما! موجودی مثل شما به اسم انسان.

بخش «بزن بریم»

شروع برنامه نویسی با نیما قاسمی | آکادمی نارنج

همیشه سعی کنین از یادگیری همزمان چند زبان جلوگیری کنید. افرادی رو هم می شناسم که مثلا سه روز روی سی شارپن؛ چهار روز روی جاوا! یه ضرب المثل درجه یک وجود داره که میگه “یارو همه کارست و هیچ کاره!”. حواستون باشه که همیشه روی یک زبان تمرکز کنین، کامل یاد بگیرین، حرفه ای بشین و بعد سراغ زبان ها و حوزه های دیگه برین.

نکته چهارم از بخش «چندتا نکته رو یادت نره!»

برنامه نویسی | آموزش برنامه نویسی | آکادمی نارنج

دانلود باکس

جهت دانلود کتاب ایمیل خود را در فرم زیر وارد کنید. دقت کنید که ایمیل واقعی باشد چون لینک دانلود برای شما ایمیل خواهد شد.

نام *

ایمیل *

غولی به اسم برنامه نویسی | نویسنده: نیما قاسمی

تمامی حقوق متلعق به نیما قاسمی می باشد.

لوگو نیما قاسمیآکادمی نارنج